Konopná kosmetika

Konopná kosmetika

V naší nabídce konopné kosmetiky naleznete konopné mastičky na kůži a svaly, konopná mýdla olejová a peelingová, mýdlo pro děti, konopnou koupelovou sůl, alpu, konopný šampón a balzám na rty. Dále nabízíme masti na unavené nohy, ztvrdlé paty a voňavé nohy.

Konopná kosmetika je vhodnou volbou pro každého člena domácnosti. Naše k...

Konopná kosmetika

V naší nabídce konopné kosmetiky naleznete konopné mastičky na kůži a svaly, konopná mýdla olejová a peelingová, mýdlo pro děti, konopnou koupelovou sůl, alpu, konopný šampón a balzám na rty. Dále nabízíme masti na unavené nohy, ztvrdlé paty a voňavé nohy.

Konopná kosmetika je vhodnou volbou pro každého člena domácnosti. Naše konopná kosmetika se vyrábí za použití konopného oleje.

Konopná mast na svaly spojuje vůně konopného oleje, hřebíčku a eukalyptu, který uvolní fyzické i psychické sevření a zahřeje. Doporučujeme též po vyčerpávající fyzické práci či sportovním vypětí.

Konopná mast na kůži obsahuje rostlinný olej nejvyšší jakosti, extrakt z konopných semen, heřmánku, geránie, a Tea Tree. Je vhodná na popáleniny, záděrky či na suchou kůži.

Mýdlo s konopným olejem a kadidlem obsahuje vysoký podíl konopného za studena lisovaného oleje a přírodního kadidla. Příznivě působí k hojení jizev, strií a akné. Čistí, hydratuje a regeneruje pokožku. Zabraňuje vysoušení pokožky a je určeno pro všechny typy pleti.

Konopátko je přírodní neparfémované rostlinné dětské mýdlo s konopným olejem s blahodárným účinkem na pokožku. Vhodné na dětské opruzeniny a seboreickou dermatitidu. Mýdlo je šetrné a jemné k dětské pokožce.

Koupelová sůl z řady kosmetiky s přírodními látkami pro ošetřující blahodárnou koupel. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem ze semen konopí, který působí jako přírodní emollien, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Takto připravená koupel provoní pokožku, kvalitně ji ošetřuje a pomáhá uvolnění těla.

Konopná kosmetika není testovaná na zvířatech.

Zobrazit

Konopná kosmetika Počet produktů: 13

Podkategorie

 • Startovací balíček
 • Konopné masti

  HEMPFORTIS konopné masti

  Konopná mast na svaly spojuje vůně konopného oleje, hřebíčku a eukalyptu, který uvolňuje fyzické sevření a zahřívá. Konopná mast na svaly je vhodná při fyzické zátěži či sportovním vypětí.

  Konopná mast na kůži je složena z rostlinného oleje nejvyšší jakosti, extraktu z konopných semen, heřmánku, geránie a Tea Tree oleje.

 • Konopná mýdla

  HEMPFOTIS konopné mýdlo

  Konopná mýdla jsou přírodní mýdla s konopným olejem a kadidlem. Konopná mýdla obsahují konopný olej lisovaný za studena. 

  Konopná mýdla příznivě působí na hojení jizev, strií a akné. Konopná mýdla HEMPFORTIS čistí, hydratuje a regeneruje pokožku. Je určeno pro všechny typy pleti a zabraňuje vysoušení pokožky.

  Konoptáko je dětské mýdlo s konopným olejem a blahodárným účinkem na pokožku. Konopné dětské mýdlo je vhodné na dětské opruzeniny a seboroickou dermatitidu. Je šetrné a jemné k dětské pokožce.

 • Ostatní

  Konopná sůl HEMPFORTIS obsahuje přírodní látky pro ošetřující blahodárnou koupel. Kombinace kvalitní soli a oleje ze semen konopí působí jako přírodní emollien, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou.

  Alpa s konopným extraktem působí regeneračně a uvolňuje ztuhlé partie, odstraňuje únavu po fyzické zátěži, vyvolává uvolnění a osvěžení.

  Konopný šampon na suché a lámavé vlasy je vhodný ke každodennímu použití. Konopný olej má příznivé účinky na pokožku a její regeneraci. Konopný olej s dalšími sedmi bylinami napomáhá regenerovat vlasy, dokonale vyživí a obnoví vlasovou pokožku a vlasy jsou pak zdravé a vitální už od kořínků.

  Konopný balzám na rty s včelím voskem. Konopný balzám hydratuje rty a zabraňuje popraskání. Balzám vaše rty vyživí a ochrání je před nepříznivými vlivy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek

Follow us on Facebook